indywidualne szkolenia rowerowe

szkolenia indywidualne

To najbardziej popularna forma spotkań, które mają na celu zwiększenie wiedzy na temat techniki jazdy na rowerze i prawidłowego przygotowania do sezonów, treningów i startów, ale także po prostu zwiększenie komfortu, bezpieczeństwa i przyjemności z jazdy na rowerze górskim.

Nasze szkolenia indywidualne przewidziane są dla kolarzy na każdym etapie – od początkujących, po profesjonalnych zawodników różnych dyscyplin kolarskich.

jak to działa ?

Na zajęcia umawiamy się drogą mailową bądź telefonicznie. Ustalamy datę oraz miejsce spotkania. Szkolimy głównie w Bike Park’u Czarna Góra- NS Bikes, ale możemy również umówić się w wybranym przez Ciebie miejscu, np. Wisła Stożek, Góra Żar, Pasmo Rowerowe Olbrzymy w Jeleniej Górze. Dojedziemy gdzie trzeba! 

PODSTAWOWE SZKOLENIE INDYWIDUALNE TRWA 2 GODZINY –  OCZYWIŚCIE, MOŻEMY UMÓWIĆ SIĘ NA DŁUŻSZĄ JAZDĘ. 

przebieg szkolenia

  • zaczniemy od roweru –  regulacja zawieszenia pod Twoją wagę i trasę, odpowiednie ułożenie kierownicy i klamek hamulcowych jest bardzo ważne, a często o tym zapominamy, bądź nie wiemy do końca jak to zrobić
  • ustalenie naszej prawidłowej pozycji podczas jazdy na rowerze
  • techniki jazdy po różnorodnych nawierzchniach, przeszkodach czy elementach trasy jak np: korzenie, kamienie, trawersy, skoki, koleiny, bandy, otwarte zakręty, luźne podłoże, ostre hamowanie czy mocne wybicie
  • co ważne, na co mamy zwracać uwagę podczas jazdy i na czym mamy się mocno skupić
  • dobieranie odpowiedniej trajektorii jazdy uwzględniając umiejętności i styl jazdy
  • podczas całodziennego treningu, postaramy się odpowiedzieć na Twoje 1000 pytań dotyczące sposobu przygotowania się do kolejnego sezonu, jak ustawić sprzęt, na co zwracać uwagę analizując trasę i jak najlepiej przygotować się do startów w zawodach.

GŁÓWNYM CELEM SZKOLENIA INDYWIDUALNEGO JEST INDYWIDUALNA POPRAWA KOMFORTU I BEZPIECZEŃSTWA SZKOLONEJ OSOBY, DLATEGO PODCZAS SPOTKANIA DOSTOSUJEMY SIĘ DO TWOICH POTRZEB – SKUPIMY SIĘ NA TYM, CZEGO NAJBARDZIEJ W DANEJ CHWILI POTRZEBUJESZ.

Szkolenia mogą przebiegać również w grupach: jeżeli masz znajomego na podobnym poziomie, lub kilkoro takich znajomych – możemy potrenować razem! Jest to szczególnie korzystna opcja w przypadku szkoleń, na które nasi instruktorzy muszą dojechać dłuższą drogę. 

cennik szkoleń indywidualnych*

dla jednej osoby

2h = 250 zł 

3h = 365 zł 

4h = 485 zł 

5h = 615 zł 

dla dwóch osób

2h = 430 zł 

3h = 550 zł 

4h = 725 zł 

5h = 925 zł 

dla trzech osób

2h = 530 zł 

3h = 705 zł 

4h = 935 zł 

5h = 1155 zł 

dla czterech osób

2h = 650 zł 

3h = 880 zł 

4h = 1155 zł 

5h = 1430 zł 

dla pięciu osób

2h = 790 zł 

3h = 990 zł 

4h = 1320 zł 

5h = 1650 zł 

*cena nie zawiera kosztów dojazdu oraz opłat za korzystanie z wyciągu. Uczestnik / uczestnicy szkolenia pokrywają koszt dojazdu i wyciągu dla instruktora.

kontakt z nami

Aby umówić się na szkolenia lub wyjazd albo po prostu dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie opowiemy, podpowiemy i doradzimy.

vouchery na szkolenia

Voucher na szkolenia rowerowe w Arek Bike Center, może być również świetnym pomysłem na prezent!

W naszym sklepie internetowym kupisz go szybko i bezpiecznie!